KIMAFUN 2.4 G Bezdrôtový Mikrofón Systém Fitness Mikrofón Nepremokavé Mic pre Fitness,Spinning,Aerobic,Jóga,Pilates Tréner

 • €42.57
 • €50.68
 • Skladom
  SKU w1244

  Poznámka:Naše tento model na sklade v Belgickom skladu v Európe.Ak chcete získať rýchlo, môžete si vybrať Predávajúceho Spôsob Dopravy.Pre Európskych krajinách, a môžeme ho dodať z Belgickej skladu.Tranzitný čas je zvyčajne 7-14 dní!

  Krajín Include:Belgium/Denmark/Finland/Austria/France/Germany/Greece/Iceland/Ireland/Italy/Luxembourg/Netherlands/Norway/Portugal/Spain/Sweden/Switzerland/Spojené Kráľovstvo/Bulharsko/Cyprus/Česká Republika/Estónsko/Chorvátsko/Maďarsko/Litva/Lotyšsko/Malta/Poľsko/Rumunsko/Slovinsko/Slovensko

  【STABILNÉ a POHODLNÉ] vyzýva bezdrôtový nepremokavé mikrofón je dizajn pre fitness tréner a každý, vyžadujúce športy. Krásne krivky a jednoduché tvary a môže efektívne zlepšiť stabilitu a komfort výrobku. Bolo to jednoduché pripojenie a dokonale zapadá okolo hlavy. Na humanized štruktúra návrhu nebude únava počas vysoký vplyv, a to aj pri pohybe, tanec, atď. Sladké vode a potu dizajn zvyšuje skúseností zákazníkov a životnosť výrobku.

  【SUPER SWEATPROOF] vyzýva zariadenie, ktoré sníma zvuk pozostáva z prachu-dôkaz anti-korózne shell a profesionálny vodotesný kondenzátora. To môže účinne eliminovať životného prostredia rušenie a dosahovať vysokú vernosť a obnovenie hlasu príjem. Okrem toho, gooseneck a drôtený headset sú obe postavený z nepremokavého sweatproof materiálov. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé a pohodlné mikrofón pre fitness zákazníkov.

  【Plug and Play] vyzýva 2,4 G headset mikrofón prijíma medzinárodné 2,4 GHz bezdrôtového prenosu, ktorý sa dokáže automaticky spojiť do 2s. 3,5 mm prijímač je vhodný pre ihpone, Android Telefón, tablet a notebook zadarmo Y Splitter. Balík obsahuje zadarmo 6.35 mm adaptér pre hlasové zosilňovač, audio mixer a vonkajší reproduktor. Po inštalácii mikrofónu do vášho prístroja s vhodným adaptérom, môžete dostať najlepšiu kvalitu zvuku od nahrávania audio alebo video.

  【2 V 1] vyzýva mikrofón môže byť použitý dvoma spôsobmi: používa sa ako všeobecné headset mikrofón, alebo odstrániť hlavy, držiak, to sa stane ručný mikrofón. Bezdrôtový vysielač je stanovená na hlavu na stenu. To vám môže pomôcť zbaviť sa pút kábla pre maximálne pohodlie a voľnosť pohybu. Mikrofón je vhodný pre tréner fitness, spinning tréner, aerobik tréner, Jóga tréner, Pilates tréner, vodné športy, posilňovňa učiteľ, učiteľ, reči, YouTube video/audio nahrávky a podobne.

  【Nabíjateľná] vyzýva bezdrôtový vysielač & prijímač sú napájané vstavané Lítiové batérie. Môžu byť účtovaná súčasne s dvomi USB kábel. Indikátor zmení farbu na červenú, keď sa nabíjanie a ísť von, keď je plne nabitá. Vysielač a prijímač je možné úplne nabiť v priebehu 3-4 hodín a použiť pre 6-8 hodín. Použite, prosím, 5V, 1A-2A nabíjačku pre nabíjanie. Nabíjačka nie je súčasťou dodávky. Balík obsahuje vysoko kvalitný prepravný vak, jednoduché skladovanie a prepravu.

  KIMAFUN 2.4 G Bezdrôtové Fitness Mikrofón KM-G100-1

  V KM-G100-1 sladkej vode a potu dizajn zvyšuje skúseností zákazníkov a životnosť výrobku. Mikrofón je vhodný pre tréner fitness, spinning tréner, aerobik tréner, Jóga tréner, Pilates tréner, vodné športy, posilňovňa učiteľ, učiteľ, reči, YouTube video/audio nahrávky a podobne.

  Ponúka vysokú stabilitu signálu, nízke rušenie a krátke zvukové odkladu. Presné vyzdvihnutie technológia robí zvuk hlasnejší a vysokou vernosťou technológie sa vráti na svoje skutočné zvuk. HIGH-TECH: S 2,4 GHz bezdrôtového prenosu technológie

  Vodotesný: Používať super nepremokavé sweatproof materiálov

  2 V 1: Headset a Prenosné 2 V 1

  Napájanie: vstavaná lítiová batéria, dobíjacia a opakované použitie

  Konektor: 3 Pól 3,5 mm jack, a 6.35 Adaptér

  HIGH-TECH : bezdrôtový mikrofón prijíma medzinárodné 2,4 GHz bezdrôtový prenos s vysokou signál stability, nízke rušenie a krátke zvukové odkladu. Presné vyzdvihnutie technológia robí zvuk hlasnejší a vysokou vernosťou technológie sa vráti na svoje skutočné zvuk.

  2 v 1 Headset & Ručné - Tento mikrofón náhlavnej súpravy sa môže rozdeliť do headsetu a ručné štýly. S odnímateľné ušné háčika a ľahký dizajn, ponúkame vám pohodlne nosenie. Môžete ho použiť aj ako ručný mikrofón, spoznať svoje rôzne potreby.

  【Plug and Play] vyzýva 2,4 G headset mikrofón prijíma medzinárodné 2,4 GHz bezdrôtového prenosu, ktorý sa dokáže automaticky spojiť do 2s. 3,5 mm prijímač je vhodný pre ihpone, Android Telefón, tablet a notebook zadarmo Y Splitter. Balík obsahuje zadarmo 6.35 mm adaptér pre hlasové zosilňovač, audio mixer a vonkajší reproduktor. Po inštalácii mikrofónu do vášho prístroja s vhodným adaptérom, môžete dostať najlepšiu kvalitu zvuku od nahrávania audio alebo video.

  Viac Kompatibility

  3,5 mm jack vhodné pre: Telefónov Android a iphone Notebooky a Stolové Počítače, tablety a iné Tablety Reproduktory a Audio Miešačky (s 6.35 Adaptér)

  Tip: mikrofón nie je vhodný pre reproduktory s menej ako výkon 15W.

  【Nabíjateľná] vyzýva bezdrôtový vysielač & prijímač sú napájané vstavané Lítiové batérie. Môžu byť účtovaná súčasne s dvomi USB kábel. Indikátor zmení farbu na červenú, keď sa nabíjanie a ísť von, keď je plne nabitá. Vysielač a prijímač je možné úplne nabiť v priebehu 3-4 hodín a použiť pre 6-8 hodín. Použite, prosím, 5V, 1A-2A nabíjačku pre nabíjanie. Nabíjačka nie je súčasťou dodávky.

  • Cena
   Kvalita

   The shipping was super fast. Arrived with less than 20 days.

   Homer2009

   2021-01-15

  • Cena
   Kvalita

   Microphone sensibility not too good. Microphone volume is tio low.

   S Kassi2

   2020-12-24

  • Cena
   Kvalita

   excellent

   Odin Ifraimovich

   2020-11-24

  • Cena
   Kvalita

   Because of the Chinese holidays and my letter, the goods were sent out only a week after my order. Surprisingly, the goods arrived very quickly. In general, the goods are satisfied. Despite the fact that it does not work out to pin it with a computer, to conduct classes on zoom. That's what it was purchased for. I'll figure it out.

   Vera Dolgih

   2020-10-21

  • Cena
   Kvalita

   Good microphone, well packed, quickly delivered.

   Paulinho Hcm

   2021-01-21


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena

  Súvisiace produkty

  Súvisiace

  UHURU USB Podcast Kondenzátorových Mikrofónov 192kHZ/24bit Profesionálny PC Streaming Cardioid Mikrofónu Súpravy na Youtube Notebook Karaoke

  Poznámka: zasielame Objednávky v Rámci 48Hours Funkcie PROFESIONÁLNY ZVUK CHIPSET 192kHz/24bit •Plug and play:USB 2.0 dátový port ľahko pripojiť s počítačom •ROBUSTNÝ BOOM ARM NASTAVIŤ:s shock mount, boom arm, pop filter, penový čelné sklo •16 ELECTRET KONDENZÁTORA SNÍMAČE & MAGNET KRÚŽOK •Počítačový
 • €41.53
 • €58.50
 • Súvisiace

  MiCWL B40 Black Dual ucho Headset Mikrofón pre MiPro Sennheiser Shure AKG Samson Audio-Technica Bezdrôtový Systém

  MiCWL B40 Čierna farba, Dual earhook Headset Mikrofón 1. s (1/8in) 3,5 mm Skrutka Zámok Stereo Konektor Kompatibilný s telom pack vysielačov z Sennheiser G1 G2 G3 G4 Bezdrôtové 2. s Hirose 4-Pin Konektor Kompatibilný s telom pack vysielačov Audio-Technica Bezdrôtové 3. s TA4F-4Pin XLR Mini 4Pin Konektor Kompatibilný s telom pack vysielačov
 • €11.52
 • €13.71
 • Súvisiace

  MAMEN 2.4 G Bezdrôtový Mikrofón Real-time Monitoring Lavalier Mikrofón Pre Smartphone Fotoaparát DSLR Mini DV Nahrávanie Mikrofón

  Parametre: Modulácia metóda: GFSK Frekvenčný rozsah: 2400-2483MHz frekvenčná odozva: 50-15KHz pomer Signálu k šumu: > 84dB Skreslenie: , 1 KHz, 80MW) Audio rozhranie: 3,5 mm rozhranie, kapacita Batérie: 800 mAh Nabíjanie rozhranie: Typ-C Nabíjací prúd: 450mA hmotnosť Výrobku: 34.3 g veľkosť Produktu: 70 mm * 24 mm * 23.5 mm Prevádzkový
 • €63.06
 • €91.38