Pauli Manfi Nové Handričkou Multi-layer Kovový Krúžok Kovový Reťaz Široký Okraj Módne Jednoduché Strana Strana hlavový most Darček

 • €3.19
 • €4.90
 • Skladom
  SKU w1191

  Dodanie

  1.Všetky produkty budú zaslané do 5 pracovných dní po zaplatení nadol.

  2.Máme loď našej položky, ako rýchlo, ako je to možné EMS/DHL/Fedex alebo Čína Príspevok Mail prepravy závisí od celkových nákladov, ako vyhodil: samozrejme,môžete si vybrať spôsob, ktorý budete potrebovať !

  Spôsob dopravy

  Čína Príspevok Mail 15-60 pracovných dní

  DHL(zdarma) 7-10 pracovných dní

  ePacket (USA) 10-25 pracovných dní

  Yanwen Ekonomické Air Mail 30-60working dní

  3.Naša cena nezahŕňa iné skryté poplatky. Normálne sme deklarovať ako naozaj objednávky.

  Spätná väzba

  Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Ak ste s nami spokojný, prosím, nezabudnite na nás nechať pozitívnu spätnú väzbu (5 hviezdičiek).Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť problém skôr, zanechajte nám negatívnu spätnú väzbu. Vaša spokojnosť dosahovaní nášho cieľa.

  Návrat

  Hoci máme veľkú dôveru v kvalitu a ceny našich produktov, sme nemôže zaručiť, žiadne kupujúci by byť 100% spokojný s nimi. Ale bez ohľadu na to, sľubujeme, že sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy, ktoré vznikli v priebehu transakcie. pre mňa, Poctivosť vždy ukázať naše hodnoty .

  Ak chcete vrátenie peňazí, pretože položka " vady, alebo nejaké iné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po vás dostať. poplatok týkajúce sa reback mailing by mal byť prekonaný sami.

  O nás&Služby

  Sme profesionálne šperky spoločnosť v Yiwu, ktorá je známa pre komoditný trh v Číne. Ako výrobca a veľkoobchod rôzne šperky a iné dekorácie. Sme si istí, Zvýhodnené ceny na základe vysokej kvality,pretože sme šperky výrobnom závode. Prajete si mať príjemný nákup!

  Dodávame klesá doprava/veľkoobchod/prispôsobené dizajnu.


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena